O nás

Úklidová firma  Adoma, s.r.o. vznikla ze společnosti Služby v domácnosti, která byla založena v roce 2000 a vedla ji majitelka Ivana Matějů jako fyzická osoba. Původně jsme se zabývali jen úklidy domácností a službami hospodyně. Postupem času, tak jak jsme získávali zkušenosti a zároveň se snažili uspokojit zájem a přání našich stálých zákazníků, jsme rozšiřovali naši působnost i na úklid kanceláří, úklid ordinací, i úklid společných prostor domů. Vlastně se naše činnost rozšířila natolik, že v současné době můžeme nabídnout komplexní úklidové služby v celé Praze a blízkém okolí.

Úklid domácnosti 183 Kč + 15% DPH =210 Kč /hod 
Úklid kanceláří od 360 Kč / týden
Úklid školy od 1450 Kč / týden
Úklid ordinace od 980 Kč / týden
Úklid bytového domu od 360 Kč / týden
Úklid restaurace od 1890 Kč / týden

Uvedené ceny jsou bez DPH 21%.

ZAUJALY VÁS NAŠE SLUŽBY?

MÁTE ZÁJEM O NEZÁVAZNOU POPTÁVKU?

Poptávkový formulář je pouze informativní.

Naším cílem je spokojený zákazník, který najde v naší úklidové firmě jistotu a vědomí, že se na nás může spolehnout. Úklidové služby nedělíme na malé a velké zakázky, ale spíš nás zajímá, co je pro Vás podstatné a na čem trváte – abychom mohli naši službu přizpůsobit právě Vašim představám a potřebám.

Naše zásady jsou:

  • osobní přístup
  • spolehlivost
  • komunikace
  • diskrétnost

Pro případ nečekaných událostí máme uzavřené pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou našimi zaměstnanci, a to u pojišťovny Kooperativa do výše 5 000 000,-Kč

Informační povinnost o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů

Zákon 634/1992 Sb.,

§ 14

(1) Prodávající informuje spotřebitele jasným, srozumitelným a snadno dostupným způsobem o subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, který je pro daný typ nabízeného, prodávaného, poskytovaného nebo zprostředkovaného výrobku nebo služby věcně příslušný. Informace musí zahrnovat též internetovou adresu tohoto subjektu. Jestliže prodávající provozuje internetové stránky, uvede tyto informace i na těchto internetových stránkách. Pokud smlouva uzavřená mezi prodávajícím a spotřebitelem odkazuje na obchodní podmínky, uvede informace podle věty první a druhé rovněž v těchto obchodních podmínkách.

(2) V případě sporu mezi spotřebitelem a prodávajícím, který se nepodařilo mezi stranami urovnat přímo, poskytne prodávající spotřebiteli informace uvedené v odstavci 1 v listinné podobě nebo na jiném trvalém nosiči dat.

POTŘEBUJETE VÍCE INFORMACÍ?

+420 702 272 791info@adoma.cz

 

Poptávkový formulář

* Položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání poptávky Odeslat poptávku

Vytvořilo: Brilo.cz