Reference

Bc.Karolína Havlíková

Bc.Karolína Havlíková

produktový manažer vzdělávání OTIDEA a.s.

“S úklidovými službami firmy Adoma jsme byli po celou dobu jejich využívání spokojeni. Velmi oceňujeme osobitý přístup a možnost řešit veškeré vzniklé situace individuálně. Úklidovou firmu Adoma můžeme za společnost OTIDEA a.s. jedině doporučit.”

Ing. David Rašmadžian

Ing. David Rašmadžian

LASTRONA s.r.o.

“Společnost Adoma s.r.o. pro naši společnost zajišťuje úklidovou službu ordinace. Při spolupráci oceňujeme profesionalitu, rychlou komunikaci a řešení individuálních potřeb klienta. Ve spolupráci rozhodně budeme pokračovat, jejich služby můžeme doporučit.”

Ing.Teraza Hamšíková

Ing.Teraza Hamšíková

SVOBODA &SVOBODA; s.r.o.

“Dlouholetá spolupráce s firmou Adoma mne přinesla uklizený domov a volný čas na děti a mé vlastní záliby. Hospodyně jsou milé a diskrétní, šikovné a rychlé. Nebojím se služby firmy Adoma doporučit kamarádkám. Ve stejném roce zahájila spolupráci s firmou Adoma i naše společnost. Máme ještě pobočku mimo Prahu, takže máme zkušenosti s několika uklízecími agenturami. Jsme s firmou Adoma spokojeni a máme o starost méně.”

MUDr.Nicol Probstová

MUDr.Nicol Probstová

“Provozuji endokrinologickou ordinaci a firma Adoma mi zajišťuje pravidelný úklid. S úklidem jsem spokojená, cena je velmi příznivá. Není problém v případném odhlášení úklidu během dovolené či nemoci. V případě potřeby cokoliv řešit je jednání rychlé a vstřícné.”

Ing.arch.Jaroslav Martínek

Ing.arch.Jaroslav Martínek

“Firma Adoma, s.r.o. zajišťuje úklidové služby v našich čtyřech bytových domech v Praze. S kvalitou práci i s komunikací s pracovníky firmy jsme naprosto spokojeni a spolupráci s touto firmou můžeme jen doporučit.”

Ing.Ivana Hurychová

Ing.Ivana Hurychová

Welcome Touristic Praha

“Se společností Adoma spolupracujeme již více než rok a po celou dobu jsme byli spokojeni. Poskytované služby jsou kvalitní, personál důvěryhodný, ochotný a vstřícný.”

Marcela Žilková

Marcela Žilková

“Ráda bych se podělila o zkušenosti s úklidovou firmou Adoma. Agenturu jsem požádala před rokem o zajištění úklidu rodinného domu. Velice rychle mi firma doporučila paní na úklid a žehlení, která je velice spolehlivá, pečlivá a ochotná. Jednání s vedením firmy je korektní a bez problémů. Jsem se službami firmy Adoma velmi spokojena.”

Petr Vicena

Petr Vicena

předseda SVJ Kateřinská

“S úklidovovou společností Adoma máme sice relativně kratší zkušenosti, od konce minulého roku, ale s kvalitou práce jsme velice spokojeni. Probíhá pravidelný týdenní úklid společných prostor našeho bytového domu. Domluvené intervaly úklidu jsou vždy přesně dodržovány a pracovnice si poradí občas i s větším nepořádkem po nějakém řemeslníkovi. Přístup je profesionální s ochotou vyjít vstříc, pružnou reakcí na případné požadavky a příjemnou komunikací. Je skvělé vědět, že se na úklid Adoma můžeme spolehnout.”

Martin Šenfelder

Martin Šenfelder

“S firmou Adoma spolupracuji již skoro 10 let a nikdy nenastala situace, kdybych měl důvod rozporovat jejich služby. Jsou spolehliví a flexibilní. Jakoukoli moji zpětnou vazbu bez prodlení řeší k mé spokojenosti. S prací hospodyně, která k nám pravidelně dochází, jsme dlouhodobě spokojeni.”

Dita Janková

Dita Janková

Advokátní kancelář VANĚK & MICHÁLKOVÁ

“Naše kancelář oceňuje především flexibilitu v termínu zajišťování služby, tj. úklid během víkendu, který nikterak neomezuje chod kanceláře. Dále profesionální přístup ze strany společnosti - osobní přístup, zprostředkování komunikace s pracovníky, zajištění náhradního úklidu, rozšíření služby dle aktuální potřeby, ověřování spokojenosti s úklidem (v případě nespokojenosti dochází k okamžité nápravě, pří výměně personálu).”

Jindra Vančatová

Jindra Vančatová

Realitní kancelář TOP-R

“Vážení, chtěli bychom Vám poděkovat za Vaše služby - úklid celé administrativní budovy v ulici Vyšehradská 1349/2, Praha 2. Váš úklid je stabilně na velmi vysoké úrovni, je perfektní a pravidelný. Vaše ceny jsou pro nájemce nebytových prostor velmi přijatelné a tlumočíme i jejich poděkování. Jsme s Vašimi službami velmi spokojeni a proto vlastníci domů rozhodli, že po dokončení rekonstrukce společných prostor druhé administrativní budovy - Vyšehradská 1348/4, budeme využívat služeb Vaší společnosti i pro tuto budovu.”

Staňte se také spokojeným klientem - stačí si vybrat

Vytvořilo: Brilo.cz