Výhody

1. Řešíme Vaše problémy

Vždy řešíme vaše problémy, vždy zvedneme telefon! Také se Vám stává, že se do firmy ne a ne dovolat? Že na vaše volání nikdo neodpovídá? To se vám u nás určitě nestane. Kdykoliv máte problém s úklidem, chcete něco operativně řešit nebo jen poradit, budeme vaše dotazy řešit ihned nebo v co nejkratším termínu.

2. Neplaťte víc, než musíte

Stává se Vám, že musíte platit téměř i za úsměv? Naše ceny jsou přátelské a při jakémkoliv úklidu navíc určitě nezruinujeme Váš rozpočet. Rádi Vám ke standardního pravidelnému úklidu nabídneme i slevy na jednorázový úklid.

3. Kontrolní systém kvality

Nechcete plýtvat časem na prověřování pracovníků a raději se budete věnovat své profesi nebo koníčkům?Neustálé kontroly kvality úklidu ve vašem objektu nemusíte řešit, neboť máme vypracovaný systém kontroly kvality úklidů. Vaše případné reklamace řešíme vždy po dohodě s vámi a to v co nejkratším termínu.

4. Nerozlišujeme zákazníky podle velikosti

Vy jste pro nás důležitý/á a vážíme si toho, pokud uvažujete o spolupráci právě s naší firmou. Chceme, aby každý náš klient byl naším spokojeným zákazníkem. Jsme rádi považováni za dobré partnery a svou práci provádíme stejně dobře pro malé i velké objekty.

5. Příjemný a prověřený personál

Setkáváte se občas s arogancí nebo s odmítavým postojem? To se vám u nás určitě nestane. Naši pracovníci jsou léta prověření odborníci, pro které je prioritou spolehlivost, poctivost, slušné jednání a kvalitně provedený úklid.

Poptávkový formulář

* Položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání poptávky Odeslat poptávku

Vytvořilo: Brilo.cz