Adoma.cz je rodinná firma z Prahy

Abychom se ihned na začátku nezamotali do obvyklých klišé, že jsme více než jen úklidová firma a že poskytujeme více než jen úklidové služby, chceme podotknout, že to je tak trochu jinak. Jsme pražská úklidová firma a své úklidové služby poskytujeme především pražským kancelářím a firmám. Pracujeme pečlivě a zodpovědně, abyste s námi byli maximálně spokojeni a našich služeb jste využívali dlouhodobě.

Jelikož jsme rodinou firmou, odpadají u nás obvyklé procesní a komunikační komplikace. Máme vždy o všem přehled, víme kde jsou jací zaměstnanci a dáváme si záležet úplně na všem. Od komunikace se zákazníky a jejich zaměstnanci až po pečlivost samotného úklidu a dodržování domluvených pravidel.

„Především – běžné věci děláme tak dobře, jak je to jen možné. Jak v přístupu k lidem, tak k práci.“

Co u nás zákazníci nejčastěji poptávají

Rozsah našich úklidových služeb je velmi pestrý, přesto lze říci, čemu se věnujeme nejčastěji. Když odhlédneme od faktu, že nejčastěji uklízíme v kancelářích, pak se nejvíce věnujeme:

Jak pracujeme

Nejčastěji našim klientům uklízíme každý pracovní den večer. Obvykle od osmnácté hodiny dále, tak aby bylo vše na druhý den opět připraveno. Po podpisu smlouvy nám předáte klíče od kanceláří, nebo provozovny a dále se už nemusíte o nic starat. Paní na úklid následně již zcela samostatně a přesně podle domluvených pravidel pracuje. Jsme vždy vybaveni svými čisticími prostředky a spotřebním materiálem v dostatečném množství i kvalitě. Pokud si však budete přát, abychom využívali ty vámi připravené, není problém.

Naši lidé jsou zvyklí, že ve firmách lidé zůstávají pracovat i do pozdních večerních hodin. Vždy se chováme diskrétně, nenápadně a děláme vše proto, abychom vás minimálně rušili, zatímco pracujeme. Jakmile svoji práci dokončíme, v tichosti opouštíme vaší firmu.

Všichni naši pracovníci jsou instruování o kvalitě služeb, jaké vám chceme poskytovat. Každého našeho pracovníka školíme pro co nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb a prověřujeme jeho bezúhonnost.

Poptávkový formulář

* Položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání poptávky Odeslat poptávku

Další články

Jak se zbavit roztočů

Roztoči, malý druh pavoukovců, který nelze pouhým okem postřehnout, avšak dělá problémy nejednou alergikovi a zejména astmatikům může způsobovat nemalé zdravotní komplikace. Patříte do této skupiny i vy? Přečtete si...

Více

Hloubkové čištění koberců je u firem přehlížené

Měsíčně přijmeme nemálo poptávek na čištění koberců. Ačkoli to není přímo naše specializace a soustředíme se především na úklid celých firem, koberce čistíme každý den. V kancelářích, obchodech a výjimečně...

Více

Vytvořilo: Brilo.cz