Hloubkové čištění koberců je u firem přehlížené

Měsíčně přijmeme nemálo poptávek na čištění koberců. Ačkoli to není přímo naše specializace a soustředíme se především na úklid celých firem, koberce čistíme každý den. V kancelářích, obchodech a výjimečně i v domácnostech. Suché vysávání, nebo mokré čištění koberců je u nás běžným standardem a jsme na to profesionálně vybaveni.

Špinavý koberec = špatná vizitka a také roztoči

Firemní prostory jsou nejen těmi, kde se vydělává. Ale u většiny firem také slouží ke schůzkám se zákazníky, nebo k prezentaci. Čistě uklizená firma rovněž zajišťuje kvalitu pracovního prostředí a ta se musí řídit hygienickými pravidly. Nicméně co se týče samotných koberců, pak se jedná o jednu z nejproblematičtějších podlahových krytin. Alespoň co se týče jejich údržby a úklidu.

Zanesené nečistoty se z koberců odstraňují obtížně, zdlouhavě a ne vždy stoprocentně. Kobercové krytiny jsou také dokonalou líhní roztočů i jiných organismů, které jistě ve své firmě nechcete mít. Běžné zátěžové koberce, kterým je věnována pouze tzv. suchá péče, tedy pouze se vysávají běžnými vysavači se mohou rychle stát spouštěčem reakcí alergických či astmatických.

Jak vám vyčistíme koberce

Čištění koberců mokrou metodou vám doporučujeme alespoň dvakrát ročně. Záleží samozřejmě na tom, kolik lidí se po koberci pohybuje a v jaké intenzitě. Navíc taková pravidelná péče prodlužuje životnost samotných koberců. Pro intenzivní a mokré čištění používáme profesionální stroje i čisticí prostředky. Jen těmi jsme schopni dosáhnout co nejlepších výsledků a to jak pro odstranění nečistot, tak pro výsledný efekt.

Budete vždy v čistotě

Díky takovéto pravidelné péči bude vaše pracovní prostředí nejen čistější a reprezentativnější. Ale také zdravější. Doma každý také pravidelně uklízí a pečuje o své koberce. V práci kolikrát trávíte nejvíce hodin ze dne a proto by vaše pozornost měla být upřena právě sem a možná ještě více, než doma.

Poptávkový formulář

* Položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání poptávky Odeslat poptávku

Další články

Jak se zbavit roztočů

Roztoči, malý druh pavoukovců, který nelze pouhým okem postřehnout, avšak dělá problémy nejednou alergikovi a zejména astmatikům může způsobovat nemalé zdravotní komplikace. Patříte do této skupiny i vy? Přečtete si...

Více

Adoma.cz je rodinná firma z Prahy

Abychom se ihned na začátku nezamotali do obvyklých klišé, že jsme více než jen úklidová firma a že poskytujeme více než jen úklidové služby, chceme podotknout, že to je tak...

Více

Vytvořilo: Brilo.cz